Ірина Золотарьова та Каріна Немашкалобудуть брати участь в роботі Тематичної групи експертів у сфері навчання та викладання Європейської Асоціації Університетів (The EUA Learning & Teaching Thematic Peer Group) над проєктом «Виклики

calendar 16.02.2023
Новини

Ірина Золотарьова, професор кафедри інформаційних систем, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, член Національної команди експертів України з реформування вищої освіти ERASMUS+ та Каріна Немашкало, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця  та можливості у розробленні транснаціональних спільних освітніх проєктів».

Тематичні групи експертів надають університетам-учасникам можливість взаємного навчання та обміну досвідом, сприяючи розробленню політики  EUA у сфері навчання та викладання. 

Основними завданнями групи є:

— Обговорення та вивчення практик та уроків, отриманих в організації та здійсненні навчання та викладання в європейських університетах;

— Сприяння покращенню навчання та викладання в Європі шляхом визначення ключових питань або рекомендацій для освітніх установ.