Людмила Гризун, д.п.н., професор кафедри інформаційних систем ХНЕУ ім. С.Кузнеця взяли участь в онлайн зустрічі, яка була присвячена представленню учасників проєкту та обговоренню структури робочих пакетів.  Проєкт буде виконуватись протягом 2023-2025 рр. 

calendar 17.02.2023
Новини

Людмила Гризун, д.п.н., професор кафедри інформаційних систем ХНЕУ ім. С.Кузнеця та доцент Олексій Беседовський, члени робочої групи проекту Erasmus+ AFID «Providing of Academic Freedom and Inclusion through Digitalization», 1 лютого 2023 взяли участь в онлайн зустрічі, яка була присвячена представленню учасників проєкту та обговоренню структури робочих пакетів.  Проєкт буде виконуватись протягом 2023-2025 рр. 

Проект AFID спрямований на посилення академічної свободи та інклюзивності студентів та викладачів шляхом створення та експлуатації мультиінституційного інклюзивного віртуального кампусу, доступного для для різних категорій користувачів. Для досягнення мети проєкт передбачає співпрацю досвідчених партнерів зі Швеції, Португалії та Іспанії з українськими партнерами, які створять кампус, розроблять міжуніверситетські угоди та внутрішні політики організації, надання та забезпечення якості цифрової освіти, запровадять інклюзивні онлайн-курси та пілотне інклюзивне цифрове навчання у сфері підприємництва — найбільш затребуваної сфери компетентностей в Україні.