Історія кафедри

Сучасна кафедра
Кафедра «Інформаційних систем»

Сьогодні кафедра інформаційних систем у співпраці з провідними IT-компаніями, опираючись на новітні підходи в освіті, досвід участі у міжнародних проектах, готує креативних та висококваліфікованих фахівців:

У курсах, які викладають на кафедрі, широко використовують матеріали, отримані в процесі стажування викладачів на базі провідних IT-компаній міста, таких як «ЕРАМ Systems» та «NIX». Також проводять відкриті заняття і тренінги за участю фахівців зазначених компаній. Це дозволяє підвищити якість курсових і дипломних проектів, їх практичну значущість для підприємств, компаній IT-галузі, на матеріалах яких вони виконані, а також підвищити конкурентоспроможність на ринку праці

Викладачі кафедри проводять активну роботу з обдарованою студентською молоддю, всебічно сприяючи участі студентів кафедри в різноманітних інтелектуальних змаганнях за їхнім фахом.

Команди студентів є постійними учасниками майже всіх міжнародних та всеукраїнських олімпіад з програмування, в яких не одноразово виходили до півфіналу Першості світу з програмування ІСРС у Південно-Східному Європейському регіоні (South-eastern European Regional Contest), де показували високі результати.

2019-2023
Життя кафедри
Завідуючи кафедри

Кафедру очолювала кандидат економічних наук доцент Ушакова Ірина Олексіївна. Під її керівництвом кафедра перевела всю свою діяльність у дестанційний On-line формат, що дало змогу подолати кризу COVID-19.

2016-2019
Життя кафедри
Завідуючи кафедри

Кафедру очолювач доктор технічних наук, професор Руденко Олег Григорєвич. Під його керівництвом кафедра відкрила кілька нових спеціальностей бакалаврського та магістерського рівня.

Життя кафедри
Завідуючи кафедри

Кафедру очолювали доктор економічних наук, професор Пономаренко Володимир Степанович. Під його керевнітством кафедка відкрила міжнародні програми підготовки студентів.
Французьку програми підготовки студентів яку очолювала професор Золотарьова Ірина Олександрівна.

Now 1994
Трансформування кафедри
Кафедра «Інформаційних систем»

Перейменована у кафедру «Інформаційні системи» і є пізнаваним брендом, за яким її добре знають в ІТ спільноті Харкова і за його межами.

1987-1993
Трансформування кафедри
Кафедра «Економічна інформація і АСУ»

У 1987 році кафедра отримала назву «Економічна інформація і АСУ».

Життя кафедри
Завідуючи кафедри

Кафедру очолювали доц. Чубук Володимир Васильович

1965
Трансформування кафедри
Кафедра «Організації механізованої обробки економічної інформації»

У 1965 році стала називатися кафедра «Організації механізованої обробки економічної інформації». Засновником і першим завідувачем кафедри був доктор економічних наук, професор Золотарьов Анатолій Миколайович

1964
Сворення кафедри
Кафедра «Економіко-математичних методів планування і обчислювальних машин»

У 1964 році в Харківському інженерно-економічному інституті (ХІЕІ) була створена кафедра економіко-математичних методів планування і обчислювальних машин.