Марафон IT-технологій від EPAM

Вітаємо, колеги!

Перш за все, дякуємо вам за те, що навіть у надважких реаліях війни ви продовжуєте працювати та навчати майбутніх ІТ спеціалістів. Освічена нація – майбутнє нашої країни. України, яку ми розвиватимемо та відбудовуватимемо разом! Ми віримо, що після перемоги нам знадобиться ще більше кваліфікованих ІТ фахівців, а отже – саме час зосередитися на забезпеченні якісної освіти для наших молодих талантів.

Разом з тим ми розуміємо, що організувати ефективний та безперебійний навчальний процес в умовах військового стану – дуже складна задача. Тому фахівці ЕРАМ ініціювали проєкт «Марафон ІТ технологій» для студентів ІТ спеціалізацій закладів вищої освіти України.

Мета проєкту: допомогти кафедрам та викладацькому складу університетів проводити заняття з дисциплін, пов’язаних з теоретичним та практичним використанням технологій розробки програмного забезпечення та закріпити теоретичні знання студентів шляхом розробки власного веб-додатку.

Формат занять: лекції, вебінари та майстер-класи від фахівців компанії EPAM.
Структура проєкту: протягом 3 тижнів студенти опановуватимуть сучасні технології за допомогою фахівців ЕРАМ. Послідовність занять в рамках «Марафону ІТ технологій» відповідає життєвому циклу програмного забезпечення. Проєкт складається з двох частин, розподілених за рівнями складності. Підсумком проєкту для кожного студента стане власноруч розроблений веб-додаток, розміщений у хмарному середовищі.

Старт проєкту: 19 квітня
Тривалість проєкту: 4 тижні
Початок занять: 17:00
Реєстрація: https://epa.ms/IT-marathon

Більш детальна інформація тут  training.epam.ua