Міжнародна студентська олімпіада з програмування

calendar 16.02.2021
Новини

В цьому навчальному році у зв’язку з пандемією COVID-19 було скасовано усі Всеукраїнські студентські олімпіади, але міжнародні олімпіади з дотриманням усіх протиепідемічних заходів проводяться.  13 лютого в Україні було проведено другий етап (чвертьфінал) Чемпіонату світу з програмування ICPC (International Collegiate Programming Contest), який є найпрестижнішим змаганням з програмування серед провідних університетів усього світу.

Високі результати на змаганнях показали усі п’ять команд, які представляли Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця. До складу команд увійшли кращі студенти-програмісти кафедри інформаційних систем факультету інформаційних технологій. Підготував усі команди до участі в олімпіаді професор кафедри інформаційних систем Щербаков Олександр Всеволодович.

За результатами змагань дві кращі наші команди, до складу яких входять студенти другого курсу  Євтушенко Богдан, Матяш Денис та першокурсник Караваєв Іван, а також студенти третього курсу Коваленко Юрій,  Тимошевський Данило, Казаков Гліб стали призерами олімпіади та вибороли право представляти наш університет на півфіналі Чемпіонату світу з програмування у Південно-східному Європейському регіоні (SEERC — SouthEastern European Regional Contest).