Підсумки курсу Quality Assurance для викладачів

Kharkiv IT Cluster, компанія NIX і ХТУ ШАГ організували та провели курс QA для викладачів. Цей курс є безкоштовним для учасників і проводиться в межах проєкту Prof2IT. На курсі викладачі знайомилися з загальною теорією тестування програмного забезпечення, тестовою документацією, процесом формування вимог. Крім того провідні фахівці в ІТ-галузі передали свій досвід роботи з сучасними інструментами розробника, базами даних, аналізом кодів відповідей сервера. Викладачі, які успішно виконали всі завдання, пройшли проміжні і підсумковий тести та отримали сертифікати.

П’ять викладачів кафедри інформаційних систем ХНЕУ ім. С. Кузнеця: завідувач кафедри Ушакова Ірина Олексіївна, професор Гризун Людмила Едуардівна, доцент Головко Олександра Володимирівна, старший викладач Плеханова Ганна Олегівна і старший викладач Знахур Людмила Володимирівна успішно пройшли цей курс і отримали сертифікати.

13 грудня поряд з новорічною ялинкою відбулося вручення сертифікатів. Після вручення викладачі змогли поспілкуватися з представниками ІТ- бізнесу і обговорити подальші плани співпраці.