QA Team Lead з компанії EPAM поділилася досвідом зі студентами 1 курсу 121 та 122 спеціальностей кафедри інформаційних систем

calendar 10.12.2023
Новини

20-21 листопада 2023 року QA Team Lead компанії EPAM, Наталія Свистунова виступила перед студентами 1 курсу спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки».

Наталія Свистунова розкрила перед студентами інтригуючий світ тестування програмного забезпечення та ввела в секрети професії QA. Вона поділилася власним досвідом у сфері тестування, розповіла про ключові аспекти професії QA Team Lead, та дала поради майбутнім фахівцям IT.

Студенти виявили особливий інтерес до практичних прикладів з реального досвіду роботи в компанії EPAM, якими Наталія поділилася під час виступу. Також вони змогли задати свої питання та отримати вичерпні відповіді від досвідченого фахівця.

Виступ Наталії Свистунової стала частиною ініціативи кафедри щодо надання студентам можливості взаємодії з представниками провідних IT-компаній та знайомства з різними ІТ-професіями в рамках дисципліни «Вступ до фаху».