Виступ від Senior Business Analyst компанії SoftServe для студентів 1 курсу 121 та 122 спеціальностей

calendar 10.12.2023
Новини

Кафедра інформаційних систем продовжує активно розвивати партнерство з індустрією та надавати студентам унікальні можливості знайомства з різними професійям в ІТ-галузі. Останньою важливою подією став виступ на дисципліні «Вступ до фаху», який відбувся 4-5 грудня 2023 року.

На цьому занятті студентам першого курсу спеціальностей 121 та 122 була надана можливість почути виступ від Senior Business Analyst компанії SoftServe, Катерини Ліман.

Катерина Ліман поділилася своїм багаторічним досвідом в області бізнес-аналітики та ІТ-розробки. Її виступ був насичений цікавими прикладами з практики, а також актуальними тенденціями в галузі. Студенти отримали можливість дізнатися про сучасні виклики та можливості у своїй майбутній професійній кар’єрі, а також задати питання експерту в реальному часі. Вона поділилася причинами зміни професії та загальні можливості для світчерів.

Виступ став частиною партнерства, спрямованого на розширення кругозору та підготовку студентів до вимог індустрії. Кафедра висловлює подяку компанії SoftServe та особисто Катерині Ліман за цікавий та плідний обмін знаннями.