Виступ від Senior Project Manager / Scrum Master Олега Горбенко для студентів 1 курсу спеціальностей 121 та 122 кафедри інформаційних систем.

calendar 15.12.2023
Новини

11-12 грудня 2023 року на кафедрі Інформаційних систем відбувся надзвичайно цікавий виступ для студентів 1 курсу спеціальностей 121 та 122. Він проходив в рамках дисципліни «Вступ до фаху» та був проведений Senior Project Manager / Scrum Master IT-компанії ABCloudZ, Олегом Горбенко.

Олег поділився своєю багаторічною практичною експертизою в сфері управління проєктами та використання методології Scrum, розповів про ключові принципи роботи у галузі ІТ, висвітлив сучасні тенденції та виклики в галузі управління проєктами та і взагалі управління різними командами.

Особливу увагу приділено практичним аспектам роботи Scrum Master та важливості комунікації в колективі. Виступ супроводжувався прикладами з реального досвіду роботи Олега Горбенка, що зробило його особливо корисним та захопливим для студентів.

Студенти мали можливість задавати питання та обговорювати актуальні теми, що дозволило їм отримати глибше розуміння не лише загальних моментів в роботі проєктного менеджеру та скрам-майстра, але і практичних викликів у світі ІТ.

Виступ став важливим інструментом для студентів, які тепер можуть більше розуміти не тільки технічні аспекти свого майбутнього фаху, а й важливість управління проєктами та ефективної командної роботи. Це був заключний захід в рамках дисципліни «Вступ до фаху», який в підсумку завершив і дав цілісне уявлення для майбутніх ІТ-фахівців щодо основних професій в ІТ-галузі, вимог до них тощо. Кафедра планує проводити подібні заходи і надалі в рамках різних дисциплін, для збагачення знань та підготовки студентів до вимогливого ІТ-середовища.