26 квітня 2023 року о 10:15 в режимі онлайн відбулася гостьова лекція від ІТ-компанії EPAM на тему «Сучасний Фронтенд: від взаємодії з командою до розробки адаптивного інтерфейсу користувача» для студентів спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» і 122 «Комп’ютерні науки» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.
Спікером була Фіщукова Наталя, яка має понад 5 років досвіду у розробці фронтенду та є Senior Resource Development Lab Head у Фронтенд.
У рамках заходу було розглянуто поняття сучасного веб-додатку, вимоги, яким він повинен відповідати, а також сучасні фреймворки, які використовуються для його розробки. Також було розглянуто місце фронтенд-розробника в команді.
Дякуємо пані Наталії за цікаву лекцію!
Месяц: Апрель 2023
Засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні системи та технології в цифровому суспільстві».
13 квітня 2023 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця в режимі онлайн відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні системи та технології в цифровому суспільстві».
Відповідальною за проведення Конференції є завідувач кафедри інформаційних систем к.е.н., доцент Ушакова І.О. Відповідальним секретарем Конференції є к.е.н., доцент кафедри інформаційних систем Грабовський Є. М., технічний секретар – к.т.н., доцент кафедри інформаційних систем Бондаренко Д. О.
Міжнародними партнерами Конференції стали: Anhalt University (Germany), International School Premjers (Latvia), Politechnika Czestochowska (Poland), Scientific and Technical Research Association (India), Università degli studi di Modena e Reggio Emilia, UniMoRE (Italy).
Всього було подано близько 70 тез доповідей, у тому числі магістрів спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки».
На пленарному засіданні було заслухано доповіді за тематикою:
- «Особливості процесу автоматизації тестування доступності»
- «Автоматизація бізнес-процесів квиткового оператора»
- «Розроблення інформаційної системи для побудови індивідуального плану навчання студента»
- «Artificial Intelligence Research In It Project Management».
- «Дослідження підвищення якості мобільних застосунків на платформу IOS за допомогою декларативного способу кодування та реактивного програмування на основі розроблюваного прикладу».
Доповіді учасників Конференції викликали інтерес в аудиторії та будуть враховані в процесі оптимізації навчального процесу.
Гостьова лекція «Студент в ІТ: що робити, щоб стати РМ?» від NIX solution
10 квітня у межах співпраці ХНЕУ ім. С. Кузнеця та NIX solution експерт компанії Олександр Піддубний провів гостьову лекцію на тему «Студент в ІТ: що робити, щоб стати РМ?» Спікер наголосив на необхідності навчання в університеті і потім продовження самонавчання як необхідної умови забезпечення власної конкурентоздатності у галузі ІТ.🤓
Упродовж лекції Олександр Піддубний охарактеризував сучасний стан галузу, розкрив особливості роботи PM, надав багато корисних порад стосовно складання резюме, шляхів пошуку роботи, поведінці на самій співбесіді. Розповів про свій шлях в ІТ та функціональні обов’язки. 👌
Розповідь пана Олександра – професіонала своєї справи, була надзвичайно жвава, цікава, з реальними прикладами, порадами та рекомендаціям і викликала значний інтерес аудиторії.👍😊👏
Дуже дякуємо і чекаємо наступної лекції від компанії NIX solution! ❤️
4 квітня Kharkiv IT Cluster разом із ХНЕУ імені С. Кузнеця провів онлайн-зустріч!
Ти абітурієнт і ще досі обираєш університет для вступу? 🤷♂️
4 квітня Kharkiv IT Cluster разом із ХНЕУ імені С. Кузнеця провів онлайн-зустріч! 🔥
📌 Тема: «Освіта, після якої не треба йти на курси: ІТ-спеціальності ХНЕУ ім. С. Кузнеця».
⚡️ Поговорили про:
✔️ ІТ-спеціальності в ХНЕУ ім. С. Кузнеця;
✔️ особливості вступу 2023 року;
✔️ участь у викладанні провідних фахівців ІТ-компаній, професійна практика;
✔️ міжнародні стажування та програми ДВОХ дипломів з європейськими університетами;
✔️ онлайн-навчання, доступ до провідних освітніх платформ.
Запис можна подивитись за посиланням: 👇
https://www.youtube.com/watch?v=QxzjFetFQ58
Реєструйся на BootCamp 2023 та отримай свій перший досвід!
👉Новачок в ІТ? Шукаєш роботу, але не вистачає реального досвіду? Не розумієш, як працювати в ІТ-команді?
Реєструйся на BootCamp 2023 та отримай свій перший досвід!
Під керівництвом досвідчених менторів ви пройдете повний цикл розробки проєкту: від постановки технічного завдання до презентації його інвесторам та стейкхолдерам галузі. Ну що, готові починати?
👥 Для кого цей проєкт?
Trainee- та junior-спеціалістів в наступних напрямках: прожект-менеджмент, бізнес-аналітика, розробка, тестування, дизайн, копірайтинг, бізнес-економіка та маркетинг.
💻Що будемо робити?
За 6 тижнів ми розробимо 5 соціально-важливих проєктів для майбутнього України в супроводі з менторами з провідних ІТ-компаній.
⏰ Коли починаємо?
Реєстрація : до 11 квітня 2023 року (о 23:59 ми закриємо форму)
Старт розробки: 17 квітня 2023 року
Фінальна презентація проєктів: 26 травня 2023 року
ВооtCamp 2023 — це шанс для тебе отримати не тільки реальний досвід у розробці соціально важливих проєктів (спойлер: його можна буде записати до свого CV😉), але й поспілкуватись ближче з фахівцями ІТ-справи, познайомитися з ІТ-компаніями та їх внутрішнім світом🎊
P.S.: так, це цілком онлайн, тож ти можеш доєднатись з будь-якого куточка світу🌍
Заповнюй гугл-форму ! Обирай ментора, з яким тобі хотілося б попрацювати!
Відкрито набір до Instructional Design Internship від Sigma Software University
Якщо ти цікавишся сферою освіти в IT та бажаєш створювати цікаві навчальні проєкти, то ця новина саме для тебе 🤩
Відкрито набір до Instructional Design Internship від Sigma Software University!
Під час стажування ти будеш створювати навчальні програми під керівництвом досвідчених менторів, пройдеш повний цикл розробки освітнього продукту та зробиш свій перший електронний курс 🚀
Дізнайся більше про вимоги до учасників та реєструйся за цим посиланням:
Чекаємо на тебе https://bit.ly/3FKn2Wu 🤗